Технічний раунд перемовин між Україною та Сполученими Штатами по угоді щодо корисних копалин відбудеться 11-12 квітня у Вашингтоні. Делегацію очолить заступник міністра економіки та торговий представник України Тарас Качка.
Про це Володимир Зеленський повідомив під час брифінгу, передає Суспільне.
За словами президента, це буде перша зустріч технічних команд, яка має на меті виробити головні засади угоди. Одна з умов угоди, яку буде відстоювати українська делегація в обговоренні з американськими посадовцями – паритетність в управлінні фондом.
«Повинен бути паритет. Не важливо, звідки ти береш гроші. І якщо ти партнер у фонді, в якому все повинно бути 50/50 – не можна просто забрати те, що було. Можна розраховувати на модернізацію, видобуток майбутній», – сказав Зеленський.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що в оновленій угоді про корисні копалини Україна проситиме США збільшити обсяг інвестицій.