Китай зробив заяву про зустріч Зеленського з Трампом

Пекін «радий бачити», що росія і США «поліпшують свої відносини», заявила речниця МЗС

Фото: DR

Напередодні переговорів президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським і лідерами країн Європи Китай закликав якнайшвидше досягти угоди про мир із рф.

Про це повідомляє AFP.

Пекін сподівається, що «всі сторони й зацікавлені особи вчасно візьмуть участь у мирних переговорах і якнайшвидше досягнуть справедливої, міцної, обов'язкової та прийнятної для всіх сторін мирної угоди», заявила представниця міністерства закордонних справ КНР Мао Нін.

Він наголосила, що Китай «підтримує всі зусилля, які сприяють мирному врегулюванню кризи», пише AFP.

Китайська влада також «рада бачити», що рф і США «поліпшують свої відносини та сприяють процесу політичного врегулювання «української кризи», додала речниця МЗС.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, у Білому домі вважають, що зустріч президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським і лідерами європейських країн 18 серпня не обов’язково має привести до негайного тристороннього саміту за участю росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS