У ніч проти 25 лютого рф запустила по Україні 115 ударних безпілотників типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дрони інших типів, а також ударила балістичною ракетою «Іскандер-М». У результаті протиповітряних боїв українська ППО знешкодила 95 БпЛА.
Про це повідомляє пресслужба Повітряних силах ЗСУ.
Цей черговий російський повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
«За попередніми даними, станом на 07:30 протиповітряною обороною збито / подавлено 95 ворожих БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та безпілотників інших типів на півночі, півдні та сході країни», – йдеться в повідомленні.
У пресслужбі додали, що внаслідок атаки зафіксовано влучання 18 ударних БПЛА на 11 локаціях. При цьому повітряний російський напад триває – в українському небі ще є кілька безпілотників.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляє, що «шахеди» атакували Миколаївщину: під ударом інфраструктура. Уночі дрони вдарили по Миколаєву та Вознесенському району, також FPV атакували Очаківську громаду – постраждалих немає.