У березні спостерігався значний сплеск активності на ринку мототранспорту.
Про це повідомляє Інститут досліджень авторинку.
Обсяги ввезення вживаної техніки з-за кордону підскочили на 303,7% порівняно з лютим. Водночас внутрішні перепродажі та імпорт нових моделей також продемонстрували впевнений ріст – на 160% та 154% відповідно.
На вторинному ринку українці надають перевагу надійності. Лідерами внутрішніх перепродажів стали Honda (444 шт.), Yamaha (355 од.) та Geon (309 од.).
У сегменті «свіжопригнаних» байків першість також за японськими марками: Honda (261 од.), Yamaha (195 од.) та Suzuki (160 од.). Покупці розглядають ці бренди як стабільний актив, що добре зберігає свою вартість протягом експлуатації.
У сегменті абсолютно нової техніки покупці обирають доступність та функціональність. Першість утримують бренди Kovi (499 од.), Spark (411 од.) та Lifan (370 од.).
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ринок гібридних автомобілів в Україні зріс на 42% у березні. Більше половини куплених гібридів склали нові машини, водночас у сегменті авто з пробігом лідирує Ford.