Розробник кібербезпеки Palo Alto наростив квартальну виручку на 31%, але зазнав збитків через нове поглинання

Компанія поліпшила фінансові очікування на весь рік, проте її цінні папери просіли на вечірніх торгах на 3,2%

У III кварталі 2025/26 фінансового року розробник технологій кібербезпеки Palo Alto Networks збільшив свій дохід на 31%, досягнувши позначки у $3 млрд (проти $2,29 млрд за аналогічний період торік).

Про це повідомляє Bloomberg.

Цей показник виявився вищим за прогнози аналітиків, які очікували $2,94 млрд, що зумовлено дедалі більшим інтересом клієнтів до продуктів корпорації.

Попри зростання продажів, компанія зафіксувала чистий збиток у розмірі $177 млн ($0,22 на акцію) порівняно з торішнім прибутком.

Головною причиною від'ємного результату стали одноразові витрати на придбання ізраїльської фірми CyberArk Software. Водночас скоригований прибуток (без урахування поглинання) становив $0,85 на акцію, що також перевищило ринкові очікування.

На тлі успішного кварталу Palo Alto Networks поліпшила власні прогнози на весь фінансовий рік: очікуваний дохід підняли до $11,42–11,43 млрд, а скоригований прибуток – до $3,77–3,79 на акцію.

Попри позитивну динаміку та загальне зростання вартості цінних паперів фірми на 61% з початку року, одразу після публікації звіту акції компанії на вечірніх торгах просіли на 3,2%.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Oracle звільняє тисячі співробітників на тлі масштабних інвестицій у ШІ. Корпорація скорочує штат заради прибутковості та розбудови дата-центрів вартістю $50 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS