У суботу, 19 червня у столичному парку Співоче (вул. Лаврська, 13) триватиме літня виставка квітів «Планета диких тварин». Там з’являться крокодили, черепахи, слони, страуси та інші 3D-композиції, зроблені із квітів та декоративних рослин. Як повідомляють організатори виставки, деякі фігури сягатимуть 5 м заввишки.
«Цього разу у нас буде сотні тисяч квітів, яскраві фотозони. І найголовніше-оновлена зона розваг. Тепер ви зможете не тільки насолодитися красою квіткових алей, а й відпочити в лаунж-зоні, поїсти в кафе та послухати живу музику», – розповідає організатор виставки Денис Погорєлко.
Початок о 10:00. Вартість квитків 25-100 грн.
У суботу, 19 червня у Музеї Ханенків (Вхід до будинку №17 по вул. Терещенківській (експозиція «Мистецтво Азії»), І поверх) можна відвідати Лекторій у музеї: «Спогади про завтра, передбачення на вчора. Французька літографія ХІХ ст.».
У Франції естетичні та світоглядні орієнтири швидко змінювалися на рубежі ХІХ-ХХ століть. Художники, літератори й критики намагалися зрозуміти, що робити після чергової «смерті мистецтва». Тим часом зневажена в попередні епохи техніка літографії потроху оживала – і це змінювало уявлення про творчість як таку.
Музей Ханенків зберігає та демонструє літографії відомих французьких митців: Оділона Редона, П’єра Боннара та Едуара Вюйара. Під час лекції буде змога дізнатися художні особливості та контекст створення робіт, відстежити історичну долю серій, до яких вони належать, відкрити приховані натяки зображень, а також розгадати, які ж це спогади про завтра й передбачення на вчора.
Лекторка: Анфіса Дорошенко, старша науковиця відділу графіки.
Початок о 16:00. Вартість 150 грн. Реєстрація обов'язкова за посиланням.
У неділю, 20 червня за адресою Десятинна, 12 пройде Маркет прикрас.
Мінімалістичне кольє чи масивний перстень? Необроблена перлина примхливої форми чи закручена, як смерч, золота пружина? Фантазія – і ваша, і ювелірів – підкаже, що саме обрати. Українські дизайнери вже підготували свої ексклюзивні колекції. А організатори Маркету надають місце, де все це можна знайти.
Початок о 10:00. Вхід вільний.
У середу, 23 червня у приміщенні Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 12) стартує X Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».
До програми цьогорічного, ювілейного фестивалю увійшла 261 подія.
За традицією, ключовою подією відкриття стане церемонія оголошення переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн». Фестиваль транслюватиме подію наживо. Продовжить відкриття презентація книжки «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте» за участі авторки Дайви Ульбінайте, а також самої героїні – президентки Литви. А на завершення у день відкриття – подія Письменницької програми Сергія Жадана «Вголос. Про себе» – концерт українсько-німецької дружби «Співочі кажани» за участі, власне, куратора програми, а також його німецьких друзів Владіміра Камінера і Юрія Гуржи. Співорганізатором концерту є Goethe-Institut в Україні.
Щоб запобігти поширенню COVID-19, цьогоріч запроваджено продаж квитків онлайн та по часових слотах. Ви обираєте зручний для вас час, коли бажаєте прийти на Книжковий Арсенал, і купуєте квиток, за яким можна увійти на територію Мистецького арсеналу тільки у відповідний проміжок часу. Квиток валідується при вході один раз і не обмежує час перебування відвідувачів на фестивалі.
З четверга 24 червня по неділю 27 червня з 9.00 до 10.00 – безкоштовний вхід для людей літнього віку (за умови наявності дійсного пенсійного посвідчення).
Початок о 15:00. Вартість квитків 50-100 грн.
У суботу, 26 червня відбудеться BGRN Opening: Tiger Catchers, відкриття нової локації під назвою «Багряний» за адресою Андріївський Узвіз, 36б.
Місце, потреба якого з’явилася раніше, ніж сама локація. Для тих, хто засумував за подорожами та атмосферою Середземномор’я і кому не вистачає київських автентичних місць. Хто скучив за тихими розмовами та любить місця, де багато денного світла.
Святкування триватиме два дні. Тут лунатиме музика, яку рідко можна почути на вечірках, та яку дуже приємно слухати на терасі з видом на Андріївську церкву. Основний акцент вечора – фанк та українська музика 70-80-х років: Bard, Macka, Timan, PJN Sound. В неділю за пультом: Edamame, Mysochka, Vashpash, Andrew Bez.
Початок о 14:00. Вхід вільний.
У неділю, 27 червня в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра (Броварський проспект, 25) – прем'єра вистави «Моменти/Momenti».
У новій виставі від автора «Сімейного альбому», італійського режисера Маттео Спіацці, події відбуваються на початку 1970-х.
Актори гратимуть в сучасних масках Commedia dell’Arte і без жодного слова.
За сюжетом, герої працюють в офісі і занурені у кругообіг звітів та паперів. А за вікном змінюється час, мода, державні секретарі, що вносить свої корективи у долі «маленьких» людей. Вони отримують підвищення, закохуються, одружуються, виходять на пенсію та помирають, так і не зрозумівши, було це життя чи лише його окремі моменти.
Для вистави створюється 30 масок Commedia dell’Arte.
Початок о 19:00. Вартість квитків 100-650 грн.