Компанія Albacon Ventures Limited, яка належить генеральному директору агрохолдингу Астарта Віктору Іванчику, придбала на відкритому ринку 37 872 акції компанії Astarta Holding N.V.
Про це йдеться у повідомленні Варшавської фондової біржі, передає Ліга Бізнес.
Таким чином, пакет акцій Albacon Ventures Limited в Astarta Holding N.V. збільшився з 9,026 млн до 9,063 млн, що склало 36,26% всіх акцій, що перебувають в обігу.
Нагадаємо, що голландський банк розвитку FMO надасть агрохолдингу Астарта кредит на суму $ 25 млн. Фінансування піде на розвиток енергоефективності в цукровому виробництві.
Кошти будуть спрямовані на оновлення засобів автоматизації цукрових заводів і будівництво комплексу водоочисних споруд в Глобинському промисловому кластері Астарти. В нього входять цукровий і соєпереробний заводи, а також біоенергетичний комплекс.
За підтримки FMO вже розроблено технічне обгрунтування для будівництва станції очистки води. Завдяки цьому проекту підприємства зможуть скоротити споживання води на 50%.