Агрохолдинг “Астарта” отримає кредит в $25 млн

Агрохолдинг “Астарта” отримає кредит в $25 млн

Голландський банк FMO надасть “Астарті” кредит для розвитку енергоефективності

Голландський банк розвитку FMO надасть агрохолдингу Астарта кредит на суму $ 25 млн. Фінансування піде на розвиток енергоефективності в цукровому виробництві, повідомляє Ліга Бізнес
Кошти будуть спрямовані на оновлення засобів автоматизації цукрових заводів і будівництво комплексу водоочисних споруд в Глобинському промисловому кластері Астарти. В нього входять цукровий і соєпереробний заводи, а також біоенергетичний комплекс.
За підтримки FMO вже розроблено технічне обгрунтування для будівництва станції очистки води. Завдяки цьому проекту підприємства зможуть скоротити споживання води на 50%.
У агрохолдингу з 2012 р працює інвестиційна програма енергоефективності. Вона спрямована на модернізацію цукрових заводів, збільшення їх продуктивності, оптимізації споживання енергетичних, водних та інших природних ресурсів. В рамках цієї програми за останні 5 років витрати газу при виробництві цукру скоротилися на 16%, електроенергії – на 7%, води – на 16%.
Нагадаємо, що на програму підвищення енергоефективності української житлового сектора Європейський банк реконструкції і розвитку виділив 15 млн євро. Максимальна доступна одній фізособі сума гранту за програмою IQ Energy – 3000 євро.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті