Гендиректор агрохолдингу Астарта збільшив свою частку у компанії

Гендиректор агрохолдингу Астарта збільшив свою частку у компанії

Пакет акцій Albacon Ventures Limited в Astarta Holding виріс на 36,3%

Компанія Albacon Ventures Limited, яка належить генеральному директору агрохолдингу Астарта Віктору Іванчику, придбала на відкритому ринку 37 872 акції компанії Astarta Holding N.V.

Про це йдеться у повідомленні Варшавської фондової біржі, передає Ліга Бізнес.

Таким чином, пакет акцій Albacon Ventures Limited в Astarta Holding N.V. збільшився з 9,026 млн до 9,063 млн, що склало 36,26% всіх акцій, що перебувають в обігу.

Нагадаємо, що голландський банк розвитку FMO надасть агрохолдингу Астарта кредит на суму $ 25 млн. Фінансування піде на розвиток енергоефективності в цукровому виробництві.

Кошти будуть спрямовані на оновлення засобів автоматизації цукрових заводів і будівництво комплексу водоочисних споруд в Глобинському промисловому кластері Астарти. В нього входять цукровий і соєпереробний заводи, а також біоенергетичний комплекс.

За підтримки FMO вже розроблено технічне обгрунтування для будівництва станції очистки води. Завдяки цьому проекту підприємства зможуть скоротити споживання води на 50%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло