Авіакомпанії Austrian Airlines та «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) збільшать кількість рейсів зі Львова до Відня та Тель-Авіва. Про це повідомляє avianews.com із посиланням на розклад авіаперевізників.
Austrian Airlines з 2 червня поновить нічні рейси зі Львова до Відня і збільшить їх загальну кількість до чотирьох на тиждень у 2018 році.
Нічні польоти будуть виконуватися по понеділках, середах, четвергах та п'ятницях з Відня о 23:15 і по вівторках, четвергах, п'ятницях і суботах зі Львова о 05:20. При цьому на деяких рейсах під позивними Austrian Airlines літатимуть літаки Bombardier CRJ 900 словенської авіакомпанії Adria Airways.
Авіакомпанія в цілому буде виконувати з червня 2018 року по 11 рейсів на тиждень між Віднем і Львовом,з урахуванням відновлення щоденної частоти денних рейсів на літній сезон.
Також свою присутність у Львові розширить МАУ з 2 червня 2018 року – збільшить частоту прямих рейсів до Тель-Авіва з двох до трьох на тиждень, а також змістить на денний час виліт зі Львова.
Додатковий рейс Львів-Тель-Авів з'явиться по суботах. Зараз МАУ літає по даному маршруту по середах і неділях.
Читайте у матеріалі Mind, чим запам'ятається 2017 рік у транспортній галузі.