Німецький модний дім Hugo Boss відзвітував про 5% збільшення продажів, скоригованих з урахуванням впливу валютних курсів, в IV кварталі, що свідчить про відновлення зростання на ринку США. Про це повідомляє Reuters.
Як повідомляють у самій компанії, продажі збільшилися до 735 млн євро ($902,14 млн), тоді як аналітики Reuters в середньому прогнозували показник на рівні 732 млн євро.
Продажі в магазинах Hugo Boss зросли за квартал на 7%. На ринку США, де компанія мала певні утруднення, було також зафіксовано зростання. Крім того, Hugo Boss вказала і на відновлення онлайн-бізнесу.
Нагадаємо: за І півріччя 2017 року прибутки компанії зросли майже вдвічі. Цьому посприяв план реструктуризації, який передбачав закриття магазинів та зниження цін на ринках Китаю та США.