Прибутки Hugo Boss вперше за два роки стрімко зросли в США

Прибутки Hugo Boss вперше за два роки стрімко зросли в США

Реструктуризація бізнесу призвела до збільшення чистого прибутку до 58 млн євро

Прибутки Hugo Boss вперше за два роки стрімко зросли в США
фото Shutterstock

Німецький модний дім Hugo Boss повідомив про зростання прибутку компанії майже вдвічі за І півріччя 2017 року. Цьому посприяв план реструктуризації щодо закриття магазинів та зниженню цін на ринках Китаю та США. Про це повідомляє Reuters.

Генеральний директор модного бренду прийняв рішення щодо зниження цін в Китаї та наближення їх до рівня Європи та США, таким чином компанії вдалось привернути увагу більш молодої аудиторії та закрити збиткові магазини.

Продажі зросли на 2% до 636 млн євро ($751,1 млн), а чистий прибуток зріс у 5 разів до 57,6 млн євро, перевершивши середні прогнози аналітиків у 619 млн євро та 53 млн відповідно.

Компанія, відома своїми чоловічими костюмами, заявила, що бізнес в США виріс вперше за останні два роки з 2% зростанням продажів, а в Китаї продажі зросли на 14%.

У Hugo Boss повідомили, що колекції весна/літо 2018 двох основних брендів компанії HUGO та BOSS були добре сприйняті під час нещодавніх показів мод у Флоренції та Нью-Йорку. Відзначається, що особливим попитом користувались моделі спортивного та повсякденного одягу.

Це дає підставу сподіватись, що прибутки та продажі зростатимуть у 2018 році і операційний прибуток компанії збільшиться. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло