Чергова «складна глава» для WeWork: збитки компанії зросли удвічі

Нове керівництво сподівається вийти на прибутковість за допомогою продажу активів і скорочення співробітників

фото www.flickr.com/photos/echtjut/48698139583

Чистий збиток WeWork в третьому кварталі 2019 року склав $1,25 млрд, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Forbes.

Зазначається, що з кінця червня по кінець вересня компанія відкрила майже 100 нових офісів, їх загальна кількість зросла до 625. Це дозволило збільшити квартальну виручку WeWork на 94%, до $934 млн, у порівнянні з $ 482 млн роком раніше.

Проте виходить, що компанія продовжує втрачати більше $2 на кожен $1, отриманий в результаті продажу за квартал, зазначає видання.

В електронному листі співробітникам два виконавчих співдиректора WeWork Арті Мінсон і Себастьян Ганнінг назвали минулий квартал «складної главою» в історії компанії і пообіцяли розробити чіткий план виходу на прибутковість. Він передбачає продаж активів і скорочення пропонованих робочих місць, уточняється в листі.

Агентство відзначає, що WeWork завжди ставив розширення вище прибутку: в третьому кварталі компанія збільшила кількість нових місць у своїх офісах на 115 000 (до 719 000). Але ними користувалися 609 000 чоловік, що знизило завантаженість приміщень до 79% в порівнянні з 84% роком раніше.

Мережа коворкінг WeWork існує з 2010 року. У січні WeWork була оцінена в $47 млрд. У серпні WeWork опублікувала документи для розміщення акцій на біржі, розраховуючи залучити як мінімум $9 млрд. Але через слабкий інтерес інвесторів IPO було відкладено. На тлі скандалів, пов'язаних з поведінкою керівництва компанії і сумнівами інвесторів в оцінці та бізнес-моделі проекту, засновник стартапу Адам Нойманн під тиском ради директорів покинув пост гендиректора. Його статки наразі скоротилося до $600 млн, і він втратив статус мільярдера.

Нагадаємо: на початку цього місяця стало відомо, що після провалу спроби компанії вийти на IPO оцінка WeWork знизилась з $47 млрд до менш, ніж $3 млрд

Більше про те,що відбувалось із WeWork та чому компанія «здешевшала» удвічі можна дізнатись із матеріалу Mind «Хиткий простір: чому мережа коворкінгів WeWork відклала ІРО на $47 млрд».

Про те, на які ключові моменти потрібно звертати увагу в будь-якому інвестиційному проєкті, щоб не помилитися з вибором, можна дізнатись із матеріалу Mind «Досвід WeWork: як не програти з венчурними інвестиціями».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS