«Укрзалізниця» готує галузеві лікарні на випадок поширення епідемії

У медзакладах підприємства зупинено планову госпіталізацію хворих та прийом пацієнтів

Фото: kremen.today

«Укрзалізниця» готує галузеві клінічні лікарні до прийому хворих на коронавірусну інфекцію, забезпечуючи медичні заклади обладнанням, ліками, засобами індивідуального захисту та дезінфекції. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Так, на сьогодні для працівників залізничних лікарень та регіональних філій товариства вже закуплено більше 10 тисяч респіраторів, 43 тисячі одноразових рукавичок, понад 4,2 тисячі захисних окулярів, близько 500 флаконів засобів для дезінфекції медичних інструментів та обладнання, одну тисячу уп. поліетиленових мішків-пакетів для біонебезпечних відходів, 100 пластикових контейнерів для медичних інструментів, близько п'яти тисяч літрових антисептиків для рук, спиртовмісні серветки тощо», – йдеться в повідомленні.

Також компанія планує придбати майже тисячу електронних інфрачервоних термометрів, 11 тисяч медичних халатів та 44,5 тисячі одноразових медичних масок.

Зазначається, що на час карантину в галузевих медичних закладах призупинені  обов’язкові профілактичні медичні огляди, окрім передрейсових та післярейсових для залізничників, задіяних у процесі перевезень.

У повідомлені наголошують, що «Укрзалізниця» наразі визначає потреби в обладнанні для проведення реанімаційних заходів інтенсивної терапії, зокрема в апаратах штучної вентиляції легень (ШВЛ), дефібриляторах, пульсоксиметрах, моніторах пацієнта. Компанія опрацьовує з профільними міністерствами питання щодо включення потреб «Укрзалізниці» до державних програм фінансування.

За даними компанії, у складі медичної філії функціонує 8 клінічних лікарень, 6 лінійних амбулаторій, 142 здоровпункти та 48 медпунктів на залізничних вокзалах.

«Окрім цього, «Укрзалізниця» підготувала 15 галузевих об’єктів соціальної сфери – дитячі табори, оздоровчі заклади та пансіонати товариства загалом на понад 3,7 тисяч койко-місць.У разі погіршення епідеміологічної ситуації в країні ці заклади також можуть бути задіяні», – повідомляють в компанії.

Нагадаємо: Київський державний завод «Буревісник» не має умов для виробництва апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS