Зеленський призначив Горбуліна членом наглядової ради Укроборонпрому

Він змінив Єрмака

Володимир Горбулін
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський призначив першого віцепрезидента Національної академії наук 81-річного Володимира Горбуліна членом наглядової ради Укроборонпрому. Про це повідомляється на сайті державного концерну.

Згідно з повідомленням, президент також припинив повноваження члена наглядової ради Укроборонпрому Андрія Єрмака, який зараз очолює Офіс Президента.

У повідомленні нагадується, що наглядова рада Укроборонпрому складається з п’яти членів, три з яких призначаються президентом України, а два – уповноваженим органом управління.

Як повідомлялося, раніше планувалася ліквідація Укроборонпрому та створення на його основі шести галузевих корпорацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS