За повідомленням ДСНС, на місці авіакатастрофи знайдено тіла усіх 25 загиблих осіб. Одна особа померла у лікарні та одна особа травмована, наразі перебуває у лікарні.
Віцепрем'єр Олег Уруський під час позачергового засідання Кабміну повідомив, що наразі ідентифікувати жодне з тіл не вдалось, оскільки вони «в понівеченому стані».
За його словами, потрібно буде проводити експертизу ДНК, на що піде 2-3 тижні.
«Тільки після цього можна буде говорити про поховання», – додав він.
Зараз на місці авіакатастрофи у Харківській області розгорнуто пункт психологічного забезпечення. У пункті фахівці Служби порятунку надають психологічну допомогу родичам загиблих.
Також створено «місце скорботи», куди усі охочі можуть покласти квіти, вшановуючи пам'ять загиблих.
Нагадаємо: за попередньою інформацією, 25 вересня 2020 року близько 20:50 на автошляху Київ-Харків-Довжанський сталася авіакатастрофа. Під час здійснення планових навчальних польотів впав та загорівся військовий літак марки АН-26, який здійснював посадку на аеродром військової частини в м. Чугуєві Харківської області. На борту літака перебувало 20 курсантів Харківського університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба та 7 військовослужбовців військової частини.
Як повідомлялось, міністр оборони Андрій Таран повідомив, що за попередніми даними, «скоріш за все літак зачепився крилом за землю».
ДБР наразі розглядає чотири версії катастрофи на Харківщині.