Станом на 19 листопада аграрії зібрали 24,5 мільйона тонн кукурудзи з площі 4,7 мільйона га, що є найнижчим показником з 2016 року. Про це пише agronews.ua.
Загалом аграрії планують прибрати кукурудзи з 5,451 млн га. За нинішнього рівня врожайності аграрії можуть ще зібрати близько 4 млн тонн кукурудзи, пише медіа.
Таким чином, урожай кукурудзи у 2020 році вперше за останні роки становитиме менш як 30 млн тонн. У 2019 році врожай кукурудзи становив 35,88 млн тонн.
«Суттєве зниження врожаю української кукурудзи стало фактором формування світової ціни на цю культуру. У той же час, збиральні роботи в Україні по кукурудзі та сої ще не завершені. Тож остаточні висновки з обсягу врожаю кукурудзи в Україні можна буде зробити після завершення збиральних робіт», – йдеться у повідомленні.
Раніше Mind писав про те, чому фермери не зможуть викупити ділянки, які обробляли до зняття мораторію на продаж землі в матеріалі «Земельна лотерея: чому фермери можуть лишитися поза грою».