Кліматичний саміт в Глазго: світові лідери вирішили виділити $12 млрд на збереження лісів

Ліси відіграють ключову роль у досягненні мети щодо стримання глобального потепління

фото Pixaby

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що світова спільнота виділить понад $12 млрд на захист лісів, із них $1,5 млрд вже в найближчі 5 років. Про це він повідомив, виступаючи у вівторок на саміті з клімату в Глазго, передає Інтерфакс.

«Я радий повідомити на цьому саміті, що країни світу діють разом і виділять як мінімум $1,5 млрд протягом наступних п'яти років, щоб допомогти захистити ліси та цінні екосистеми Центральної Африки», – сказав Джонсон.

«І це – частина нового глобального фінансового зобов'язання у розмірі понад $12 млрд, що є найбільшим колективним зобов'язанням з державними коштами, виділеними на ліси, та дії щодо боротьби зі змінами клімату за всю історію», – додав він.

Прем'єр додав, що ліси відіграють ключову роль у досягненні мети щодо утримання зростання температури на рівні 1,5 градуса за Цельсієм.

«Ми не можемо впоратися з руйнівними втратами місць природного середовища та видів, не вирішуючи проблему кліматичних змін», – наголосив Джонсон.

Раніше повідомлялося, що понад 100 світових лідерів на саміті у Глазго пообіцяли до 2030 року покласти край процесу зникнення лісів. Серед країн, які підтримали це рішення – Бразилія, Канада, Колумбія, США, Великобританія, Росія та Індонезія. Загалом ці країни припадає близько 85% лісу у світі.

Нагадаємо, британський уряд вступить в «екологічне партнерство» з Біллом Гейтсом на $522 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS