Системи агропродовольчого комплексу охоплюють шлях їжі від лану до столу та далі. Це одна з життєво важливих і найпотужніших світових систем, яка, на жаль, сьогодні завдає великої шкоди клімату та навколишньому середовищу нашої планети. На агропродовольство припадає 1/3 антропогенних викидів парникових газів, 90% глобального знищення лісів, 70% всесвітнього використання води, воно є основною причиною втрати наземного біорізноманіття. Їжа – найбільша категорія продуктів, що опиняються на звалищах, і щороку її втрачається або витрачається стільки, що можна було б нагодувати 1,3 мільярда голодних людей.
Це потрібно змінити. Як? Наприклад, створенням ефективних, інклюзивних і стійких агропродовольчих систем, які пом’якшать наслідки зміни клімату і водночас забезпечать продовольчу безпеку та краще харчування людей. Цій тематиці присвячений цьогорічний Всесвітній продовольчий форум, і саме вона – в центрі оголошеного ним конкурсу стартапів.
2023 WFF Startup Innovation Awards
Ключова індустрія: Agrifood.
Опис: Премія WFF Startup Innovation Awards за підтримки Extreme Tech Challenge – це глобальний конкурс стартапів, покликаний вирішити глобальні виклики й показати світові наступне покоління підприємців, які розвивають агропродовольчі системи та створюють нові технології та інновації на користь нашій планеті.
Конкурс відкритий для компаній, які працюють у будь-якому сегменті агропродовольчої системи – виробництво, агрегація, обробка, розподіл, споживання та утилізація харчових продуктів сільського господарства, лісового господарства чи рибальства.
Команди можуть брати участь у чотирьох категоріях:
Дедлайн: 15 червня 2023 року. Подані заявки розгляне журі і відбере учасників півфіналу (відбудеться у вересні). Після цього 8 кращих команд будуть запрошені на Всесвітній продовольчий форум (відбудеться 16-20 жовтня), де змагатимуться за перемогу в кожній з категорій, а також глобальну премію WFF Startup Innovation of the Year.
Переваги для команд: нагороди Startup Innovation Awards дають фіналістам і переможцям потенціал для глобальної видимості, відкривають шлях до залучення капіталу, налагодження зв’язків з глобальними організаціями (урядами, агентствами ООН, корпораціями, венчурними капіталістами, партнерами), а також дають доступ до менторства, необхідного для технологічних проривів.
Як взяти участь: Заявка розміщена на платформі F6S, вона доступна для заповнення після реєстрації. Команди мають подати і пітч-презентацію, і відеопітч свого рішення – у формі містяться посилання на гайди щодо їх підготовки.
[INSERT_BLOCK_PROMO_REACTOR_4]