Агентство з розшуку та менеджменту активів оголосило конкурс на управителя комплексу ТОВ «Термінал Карпати». Статутний капітал компанії перевищує 4,3 млн грн, а його власниками виступають «Скат Інтернаціонале Спеліціонс» (70%) та «Термінал Холдінг» (30%).
Про це повідомляє пресслужба АРМА.
До складу «Термінал Карпати» входять корпоративні права юридичної особи, об’єкти нерухомого майна в Закарпатській області та 8 транспортних засобів.
У агенстві зазначають, що учасником конкурсу може бути лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку.
Приймання документів триває до 16:00 26.06.2023.
Бекграунд. Раніше Mind розповідав, як в АРМА «опікуються» конфіскованими російськими активами, чому держава отримала так мало грошей від їх реалізації і як стати претендентом на управління таким майном.