WeWork подала заяву про банкрутство, вказавши майже $19 млрд боргів

За даними Bloomberg, компанія підписала угоду про підтримку реструктуризації з власниками забезпечених облігацій

Фото: Рixabay

Колишній перспективний стартап WeWork подав заяву про банкрутство, зазначивши майже $19 млрд боргів, що стало новим мінімумом для коворкінгової компанії, яка намагалася відновитися після пандемії.

Про це пише Bloomberg.

Компанія, що базується в Нью-Йорку, заявила, що уклала угоду про реструктуризацію з кредиторами, які представляють приблизно 92% її забезпечених облігацій, і впорядкує свій портфель оренди офісних приміщень. У поданій 6 листопада в Нью-Джерсі заяві про банкрутство за главою 11 перераховані активи компанії на суму 15 млрд.

Банкрутство WeWork стало кульмінацією багаторічної історії компанії, яка колись була найбільшим офісним орендарем на Мангеттені. 

За даними видання, крах фірми, ймовірно, розпочався 2019 року. За лічені місяці компанія пройшла шлях від планування IPO до звільнення тисяч працівників й отримання багатомільярдної допомоги.

Інші компанії, що надають спільний офісний простір, також зіткнулися з труднощами після того, як пандемія перевернула робочі звички. Knotel Inc. та дочірні компанії IWG Plc намагалися збанкрутувати у 2021 та 2020 роках відповідно.

Хоча на початку 2023 року WeWork уклала масштабну угоду про реструктуризацію боргу, вона швидко знову потрапила в халепу. У серпні компанія заявила, що існують «значні сумніви» щодо її здатності продовжувати роботу. Через кілька тижнів вона заявила, що перегляне майже всі договори оренди та вийде з «недієздатних» локацій.

Зазначається, що банкрутство часто є єдиним виходом для компаній, що «борсаються» у дорогій оренді, оскільки законодавство США дозволяє неплатоспроможним фірмам розірвати обтяжливі контракти, які важко скасувати в інший спосіб.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що WeWork незабаром розпочне процедуру банкрутства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS