На Київщині будують інклюзивний житловий комплекс для ветеранів з інвалідністю

Коштом благодійників побудують 56 приватних будинків

Фото: Київська ОВА

На Київщині будують інклюзивний житловий комплекс для ветеранів з інвалідністю.

Про це повідомив очільник ОВА Руслан Кравченко.

Коштом благодійного фонду Андрія Засухи та ФК «Колос Ковалівка» побудують 56 приватних будинків для ветеранів війни та їхніх сімей. Кожній родині нададуть будинок площею 80 кв. м з ремонтом та комунікаціями. Також там мають облаштувати кухонні меблі та санвузол із ванною.

На Київщині будують інклюзивний житловий комплекс для ветеранів з інвалідністю

Комплекс розташували у хвойному лісі на березі озера. Заселити туди колишніх військовослужбовців планують наприкінці травня – на початку червня. Крім того, для їхньої реабілітації на території працюватиме амбулаторія та зони відпочинку.

На Київщині будують інклюзивний житловий комплекс для ветеранів з інвалідністю

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що уряд запустив пілотний проєкт щодо зубопротезування ветеранів. Учасники бойових дій і деякі категорії військовослужбовців зможуть безплатно отримати такі послуги в лікарнях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS