У Єгипті біля берегів Хургади затонув туристичний батискаф, загинуло шестеро людей, згідно з останніми даними.
Інцидент стався о 10:00 за місцевим часом за кілометр від берега. Батискаф «Сіндбад», що належить однойменному готелю, здійснював підводну екскурсію з оглядом коралового рифу. На його борту, крім екіпажу, було 45 туристів. Усі пасажири, як повідомляється, є громадянами росії.
Російська служба ВВС з посиланням на місцеві джерела пише, що, ймовірно, загинули щонайменше шість осіб. Ще дев'ять отримали травми, чотири з них перебувають у критичному стані, врятовано 29 людей.
За даними телеграм-каналу Shot, батискаф ударився об риф, після чого всередину судна ринула вода, і воно почало тонути.
«Членам екіпажу вдалося відкрити два єдині виходи з батискафу. Однак через велику кількість людей (45) багато хто не зміг вчасно вибратися: усередині почалася сильна тиснява і паніка», – йдеться у повідомленні.
Батискаф якийсь час перебував на плаву, але потім перекинувся і пішов на дно. «Він затонув на глибині близько 20 метрів. Першими на допомогу припливли туристичні катери, які були неподалік», – стверджує канал.