НАЗК оприлюднив кількість документів, поданих до реєстру станом на 00:00 1 квітня 2017 року.
Всього з 1 січня 2017-го по 31 березня 2017 року до реєстру подано 1 051 994 документів. З них – 842 090 щорічних декларацій за 2016 рік.
Згідно повідомлення, 117 декларацій подали представники української влади, а саме члени Кабінету міністрів, президент та прем’єр-міністр України.
Значно активніше подавали декларації народні депутати України, уповноважений ВРУ з прав людини, директор НАБУ, генпрокурор, його перший заступник та заступник, голова Національного банку України, її перший заступник та заступник, член Ради НБУ. Від них станом на початок дня 1 квітня подано 11213 декларацій.
Судді, прокурори та слідчі, керівники, заступники керівників державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, загалом подали 17 997 декларацій.
Найактивнішими були держслужбовці категорій «А» і «Б». Загалом вони подали 61 261 декларацію за 2016 рік.
Реєстр працює у штатному режимі, запевняють на сайті НАЗК.
Нагадаємо, 29 березня прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду порадив усім членам Національного агентства з питань запобігання корупції звільнитися через незадовільну роботу реєстру електронних декларацій.
«Ви самі не здатні організувати роботу вашого сайту, і таким чином ставите всіх людей перед загрозою двох років в'язниці», – заявив Володимир Гройсман Наталії Корчак, главі НАЗК, додавши, що особисто сам він не може подати власну декларацію.
Корчак спробувала сперечатися з прем'єр-міністром. Під час свого виступу вона заявила про політичне замовлення проти НАЗК.