Володимир Гройсман порадив усім членам НАЗК подати у відставку
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Володимир Гройсман порадив усім членам НАЗК подати у відставку

Наталія Корчак спробувала сперечатися з прем'єр-міністром

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман порадив усім членам Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) написати заяви про відставку через проблеми з роботою реєстру електронних декларацій.

«Я вам раджу сьогодні всім зібратися і написати заяви про відставку», – заявив прем'єр на засіданні уряду в середу. Про це пише delo.ua.

«Ви самі не здатні організувати роботу вашого сайту, і таким чином ставите всіх людей перед загрозою двох років в'язниці ... Все, що могли, ви тільки обвалили, щоб не запустити вчасно цей процес», – сказав Володимир Гройсман Наталії Корчак, главі НАЗК, додавши, що особисто сам він не може подати власну декларацію.

Корчак спробувала сперечатися з прем'єр-міністром, коли він заявив, що не бачить, як Нацагентство працює: «Ви не бачите [роботу НАЗК]. Ви не хочете цього бачити».

Під час свого виступу Наталія Корчак заявила про політичне замовлення проти НАЗК.

«У нас все було б добре, якби не було політичної складової нашого реєстру», – поскаржилася Корчак, маючи на увазі передачу системи декларування ДП «УСС». І додала, що у неї складається враження, ніби цей реєстр «замовлений».

Наталія Корчак нагадала, що НАЗК підвищив в цілому імідж України. На це відразу ж відреагував глава МВС Арсен Аваков: «Який рівень? Ви не працюєте зараз. Просто робіть свою роботу, не слід політиканствувати».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло