За п’ять місяців 2017 року на розвиток агропромислового комплексу Житомирщини надійшло 325,2 млн грн інвестиційних коштів, що на 43,5% більше, ніж у минулому році за цей період.
Про це повідомляє управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА, передає УНІАН.
«За попередніми даними моніторингу, за січень-травень 2017 року у розвиток агропромислового комплексу Житомирської області було залучено 325,2 млн грн інвестиційних коштів, що на 98,5 млн грн більше, ніж у минулому році за цей період», – йдеться у повідомленні.
Загалом сільськогосподарські підприємства залучили 322,7 млн грн інвестицій. З них на придбання техніки та технологічного обладнання – 262,3 млн грн, на будівництво та реконструкцію виробничих об’єктів – 42,8 млн грн, на формування основного стада – 2,7 млн грн, на інші потреби – 14,8 млн грн.
Підприємства харчової та переробної промисловості Житомирщини за п’ять місяців цього року у розвиток галузі залучили 2,6 млн грн інвестиційних коштів.
Зазначимо, представники китайської компанії Xi’an ShaanGu Power Co., Ltd. під час зустрічі із представниками Держенергоефективності повідомили, що разом зі своїми партнерами EKOL з Чехії, Ukrenergy Coal Ltd та ТОВ «Креатив Пелет» китайські інвестори планують встановити біоТЕС потужністю 6,7 МВт на трісці в місті Олевськ Житомирської області.
Xi'an Shaangu Power Co, Ltd (Китай) і EKOL (Чехія) є відомими на світовому ринку підрядниками і мають значний досвід роботи – від підготовки контрактів на надання послуг з проектування, постачання і допомоги на робочій ділянці і до здійснення всього комплексу робіт з проектування, матеріально-технічного постачання і будівництва – контрактів «під ключ».