Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
На Житомирщині зафіксували інвестиційний сплеск

На Житомирщині зафіксували інвестиційний сплеск

Об’єм інвестицій в АПК Житомирської області за січень-травень зріс на 43,5%

За п’ять місяців 2017 року на розвиток агропромислового комплексу Житомирщини надійшло 325,2 млн грн інвестиційних коштів, що на 43,5% більше, ніж у минулому році за цей період.

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА, передає УНІАН

«За попередніми даними моніторингу, за січень-травень 2017 року у розвиток агропромислового комплексу Житомирської області було залучено 325,2 млн грн інвестиційних коштів, що на 98,5 млн грн більше, ніж у минулому році за цей період», – йдеться у повідомленні.

Загалом сільськогосподарські підприємства залучили 322,7 млн грн інвестицій. З них на придбання техніки та технологічного обладнання – 262,3 млн грн, на будівництво та реконструкцію виробничих об’єктів – 42,8 млн грн, на формування основного стада – 2,7 млн грн, на інші потреби – 14,8 млн грн.

Підприємства харчової та переробної промисловості Житомирщини за п’ять місяців цього року у розвиток галузі залучили 2,6 млн грн інвестиційних коштів.

Зазначимо, представники китайської компанії Xi’an ShaanGu Power Co., Ltd. під час зустрічі із представниками Держенергоефективності повідомили, що разом зі своїми партнерами EKOL з Чехії, Ukrenergy Coal Ltd та ТОВ «Креатив Пелет» китайські інвестори планують встановити біоТЕС потужністю 6,7 МВт на трісці в місті Олевськ Житомирської області.

Xi'an Shaangu Power Co, Ltd (Китай) і EKOL (Чехія) є відомими на світовому ринку підрядниками і мають значний досвід роботи – від підготовки контрактів на надання послуг з проектування, постачання і допомоги на робочій ділянці і до здійснення всього комплексу робіт з проектування, матеріально-технічного постачання і будівництва – контрактів «під ключ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті