SigmaBleyzer з українською UCC співпрацюватимуть над запровадженням клірингу на торгах агротоварів і енергоресурсів

SigmaBleyzer також вивчає можливість створення в Україні інвестфонду в енергетичній галузі

Фото: Shutterstock

Американська інвестиційна компанія SigmaBleyzer і українська торгова площадка Ukraine Commodity Clearing (UCC) уклали угоду про співпрацю, метою якої є залучення коштів для впровадження функції центрального клірингу для торгів агротоварів і енергоресурсами в Україні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням на веб-сайті SigmaBleyzer, документ засвідчує намір сторін укласти угоду про входження американської компанії в капітал української. Водночас у повідомленні наголошується, що остаточної угоди поки не досягнуто.

«Сторони підтвердили намір вивчити і визначити взаємовигідні умови. Угода може бути анонсована протягом декількох місяців», – повідомляють у SigmaBleyzer.

Зі свого боку UCC також підтвердила намір про співпрацю з SigmaBleyzer.

Як повідомлялося, SigmaBleyzer вивчає можливість створення в Україні інвестиційного фонду, який буде орієнтований на енергетичну галузь, зокрема на газовидобуток.

Під управлінням SigmaBleyzer знаходяться фонди сімейства UGF (UGF I, II і III), перший з яких був створений в 1996 році, і Sigma Bleyzer Southeast European Fund IV (SBF IV) обсягом 250 млн євро, закритий у лютому 2007 року.

У 2012 році обсяг активів під управлінням SigmaBleyzer оцінювався в $1 млрд.

Згідно з веб-сайтом UCC, вона є інноваційною компанією, що займається наданням послуг з організації торгів і клірингу, а також проведенням розрахункових операцій для товарних контрактів на аграрну продукцію та енергоресурси.

Компанія запустила торгові платформи AgroBrokBot і GasBrokBot, які функціонують у формі чат-боту в програмі Viber. За їх допомоги можна торгувати безпостачальними SWAP-контрактами і постачальними контрактами на аграрну продукцію та енергоресурси.

Нагадаємо: декілька американських компаній, серед яких SigmaBleyzer, мають намір видобувати нафту в Україні та готові інвестувати $100 млн у розробку українських надр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS