Московська поліція оголосила Фукса у розшук

Фуксу заочно пред'явлено звинувачення в особливо великому шахрайстві

Павло Фукс
Фото: ua-energy.org

Поліція Москви оголосила в розшук у справі про шахрайство власника «Моссітігрупп» бізнесмена Павла Фукса. Про це повідомляє ТАСС.

Фуксу заочно пред'явлено звинувачення в особливо великому шахрайстві.

«Таганський районний суд Москви повідомляє, що в провадженні суду перебуває матеріал про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту (заочно) щодо Фукса Павла Яковича, обвинуваченого за ч. 4 ст. 159 КК РФ. Він оголошений у розшук. Судове засідання призначене на 11 жовтня о 10:00 мск «, – сказала представник суду.

Деталі кримінальної справи не повідомляються.

Павло Фукс в 2017 році, згідно з рейтингом українського журналу «Фокус», зайняв 24 позицію в рейтингу 100 найбагатших людей України зі статком $270 млн. У сферу його інтересів входить девелоперський, банківський бізнес і нафтогазова галузь. У листопаді минулого року були введені російські санкції проти 322 громадян України, включаючи Павла Фукса.

Нагадаємо: в червні минулого року, виконавча служба винесла постанову про арешт коштів КП «Київський метрополітен», що перебувають у всіх касах метрополітену та надходять до них. Даний арешт накладено у межах виконавчого провадження, за яким з «Київського метрополітену» стягується 1,8 млрд грн боргу на користь ТОВ «Укррослізинг». Пізніше стало відомо, що Київ розглядає можливість реструктуризації боргу метрополітену. У серпні цього року суд заборонив метрополітену виплачувати борг колишній фірмі Фукса.

У березні цього року «Голден Деррік» Фукса перереєструвала свої родовища на Сейшельські острови

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS