Mind пропонує подивитися кілька TED-виступів, у яких доповідачі дають поради, що допоможуть із постановкою цілей та їхнім досягненням. А в останньому виступі Ларрі Сміт розказує, які смішні виправдання можна собі вигадати, якщо досягати цілей ліньки.
Ми все частіше приймаємо рішення відповідно до наших короткострокових цілей та вигод. Але при такому підході наше майбутнє стає більш непевним та менш безпечним. Як ми можемо навчитися думати про краще майбутнє та планувати його у довгостроковій перспективі, аж на часи наших онуків, наприклад? Арі Валлах виділяє три тактики для мислення за рамками негайного.
Важкі рішення – те, чого найбільше боїмось робити, просити чи казати – часто саме те, що нам варто зробити. Як нам подолати параліч і почати діяти? Тім Ферріс, автор книги «Працюй чотири години на тиждень», заохочує глядачів уявити та деталізувати свої страхи, застосовуючи просту вправу, яка називається «постановка страхів». Дізнайтеся більше, як ця практика може допомогти вам досягати успіху в умовах високого стресу, та відділити те, що ви можете контролювати, від того, чого контролювати не можете.
Ми всі хочемо винайти продукт, що змінить світ, створити успішну компанію, написати книгу, яка стане бестселером. І все ж таки мало хто із нас насправді це робить. Бразильська підприємниця Бель Песке розвінчує п'ять міфів, у які легко повірити. Бо ці міфи гарантують, що ваші проекти мрій ніколи не здійсняться.
Розробивши новий блискучий життєвий план, наш перший інстинкт – розповісти про це комусь. Але Дерек Сіверс каже, що краще тримати цілі в таємниці. Він показує дослідження, яке розпочалося ще з 1920-х років, щоб показати, чому люди, які повідомляють про свої амбіції, мають менше шансів їх досягти.
У цьому комічному виступі Ларрі Сміт не стримує себе у виразах, наводячи абсурдні виправдання, які придумують собі люди, коли їм не вдається досягати бажаного. Виступ з українськими субтитрами доступний за посиланням.