Музей вуглевидобування у Кентуккі переходить на сонячну енергію

Парадокс продиктований потребою заощаджувати кошти

фото Kentucky Coal Mining Museum

Трохи неочікувано, що музей, присвячений вуглевидобувній промисловості, буде опалюватися чимось іншим, окрім вугілля. Однак музей гірничої справи в Кентуккі скоро перейде на сонячні батареї, передає CNN.

Вуглевидобувний музей у місті Бенхам, Кентуккі, переходить на сонячну енергію, щоб заощадити гроші.

Директор з комунікацій Брендон Робінсон розповів CNN, що проект «допоможе заощадити, принаймні, $8-10 тисяч від витрат енергії тільки в цій будівлі».

Робінсон також зазначив, що проект фінансується за рахунок зовнішнього фонду, повідомляє місцеве видання WYMT. Проект включає в себе 20 сонячних панелей, встановлених компанією Bluegrass Solar.

Власник Bluegrass, Тре Секстон, вважає, що система себе окупить. «Ми зараз говоримо про широку затребуваність технологій, які дозволять знизити витрати.

Для забезпечення середнього житлового будинку достатньо 20 сонячних панелей, і їх встановлення буде коштувати $17 000-20 000, але система себе окупить за 5-7 років, наводить дані Брендон Робінсон.

«Це трохи іронічно, ─ зазначає він. ─ Але ви знаєте, вугілля, сонячна енергія та всі інші джерела енергії працюють пліч-о-пліч. І, звичайно ж, вугілля все ще тут король».

Нагадаємо, пивоварна компанія AB InBev, власник марок Bud та Stella Artois, оголосила про свою готовність до 2025 року на 100% перейти на закупівлі електроенергії від поновлюваних джерел. Це дозволить щороку замінювати 6 терават-годин електрики зі звичних джерел на енергію вітру та сонця.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS