HD-group стала співорганізатором глобальної ініціативи «Озеленення планети» в Запорізькій області
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків
Pekлama

HD-group стала співорганізатором глобальної ініціативи «Озеленення планети» в Запорізькій області

Було підписано Меморандум про співпрацю та Етичний кодекс

Этот материал также доступен на русском языке
HD-group стала співорганізатором глобальної ініціативи «Озеленення планети» в Запорізькій області
Сергій Гайдайчук, Ганна Крисюк, Борис Шестопалов

HD-group стала співорганізатором проєкту «Озеленення України» в Запорізькій області. Про це сьогодні було підписано Меморандум про співпрацю та Етичний кодекс між організаторами проєкту «Озеленення України» та співорганізатором у Запорізькій області – HD-group, – повідомляє прес-служба Групи.

Проєкт «Озеленення України» започатковано в рамках глобальної світової ініціативи з висадження дерев у 100 країнах світу. Мета проєкту «Озеленення України» – привернення уваги до відновлення екосистеми України та світу; створення колективної української історії успіху, щоб показати собі та всьому світу, що українці вміють об’єднуватися; створення позитивного іміджу України у світі. В рамках проєкту планується реалізація головної ініціативи – висадка 1000000 сіянців та саджанців 21 березня 2020 року у всіх областях України.

Ініціаторами проєкту «Озеленення України» стали засновник найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук та генеральний директор «Книги рекордів України», засновниця міжнародного журналу БізнесWoman Ганна Крисюк. У Запорізькій області співорганізаторами проєкту стали група компаній HD-group та її співвласники Борис Шестопалов та Сергій Чекальський. Співорганізатор активно запрошує долучитися до реалізації ініціативи у Запорізькій області керівників міської та обласної ради, партнерів, волонтерів та ЗМІ.

«Цей проєкт не тільки про дерева та екологію. Цей проєкт перед усім є тестом на усвідомлення себе частиною спільноти більшої, ніж родина, друзі, колеги… Цей проєкт по-справжньому національного,  навіть планетарного масштабу, анонсованого у Давосі. І реалізовувати ми його будемо на самому високому рівні самоорганізації та ініціативи, не дочікуючись спеціальних розпоряджень.

Ми запрошуємо всіх, хто готовий разом з нами робити Запоріжжя та область чистіше, комфортніше для життя, екологічніше в усіх сенсах цього слова. Крім нас цього ніхто не зробить, тільки ми та тільки разом!», – зауважує співвласник HD-group Борис Шестопалов.

Про HD-group:

«HD-group» – група компаній, яка була заснована у 1998 році як ГК «Хлібодар» у м.Запоріжжя. Засновники – Сергій Чекальський та Борис Шестопалов. До складу Групи входять зернопереробні підприємства; заводи з виробництва хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів; завод з виробництва джемів, варення; бакалії; компанії з організації закупівель та логістики.

У 2019 ГК «Хлібодар» була трансформована у ГК «HD-group». Сьогодні HD-group функціонує як агріфуд платформа, виступаючи сервісним центром з набором аутсорсингових функцій на B2B ринку – від виробництва товарів (в рамках чинних виробничих напрямків) до надання сервісних послуг з організації закупівель та логістики.

Кількість працівників – понад 2600 осіб.

EBITDA Margin Ratio 2019 – 14,8%.

Виручка без ПДВ 2019 склала 1,235 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло