Київрада викупить 6,3 га у Ощадбанку за 182,5 млн грн для створення парку
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Київрада викупить 6,3 га у Ощадбанку за 182,5 млн грн для створення парку

Відповідне рішення затвердили 71 депутат міської ради

Київрада викупить 6,3 га у Ощадбанку за 182,5 млн грн для створення парку
Фото: УНІАН

Київська міська рада погодила виділення орієнтовно 182,5 млн грн на викуп у Ощадбанка трьох земельних ділянок загальною площею 6,36 га на лівому березі Дніпра столиці під облаштування паркової зони.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Київради і зазначається, що рішення підтримали 71 депутат.

Мова йде про земельні ділянки між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі столиці.

«Проект рішення про викуп трьох земельних ділянок, які зараз знаходяться у власності Ощадбанку, під створення зеленої зони було зареєстровано ще минулого року. Крім того на сайті Київради з’явилася й аналогічна петиція. Далі були напружені засідання різних робочих груп та комісій, години, проведені за переговорами, спілкування з людьми. Проголосувавши сьогодні у сесійній залі, ми як ніколи наблизилися до спільної мети – дати старт будівництву просторої та сучасної зеленої зони на березі Дніпра», – зазначив автор проекту рішення, депутат Київради Олег Петровець.

Раніше Департамент містобудівництва та архітектури Київської міської держадміністрації (КМДА) надав ТОВ «Лізард» дозвіл на реконструкцію будівлі колишнього літнього кінотеатру в парку «Нивки». Проектування та будівництво доведеться проводити з повним збереженням природно-заповідного фонду

Про існування мінімум двох проектів забудови заповідної зони урочища Горбачиха, розташованого на лівому березі Дніпра поряд з районом «Русанівські сади», читайте у матеріалі Mind «Будують – не збудують: чи з'явиться «київська Рубльовка» на Русанівці».

Про найгучніші будівельні скандали за попередній рік, читайте також у матеріалі Mind «Стоп-будівництво: чому досвід з Войцеховським навчив столичну владу».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло