Uber планує перейти виключно на електромобілі в США та Європі до 2030 року
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Uber планує перейти виключно на електромобілі в США та Європі до 2030 року

Водіям, які використовують електрокари, компанія платитиме премію

Uber планує перейти виключно на електромобілі в США та Європі до 2030 року
фото Shutterstock

Мобільний агрегатор таксі Uber оголосив про початок масштабної програми, націленої на зниження шкідливих викидів в атмосферу та боротьбу зі зміною клімату. В рамках програми Green Recovery компанія Uber взяла на себе зобов'язання до 2040 року використовувати автомобілі тільки з нульовим викидом, тобто електромобілі. При цьому в США, Канаді і Європі компанія має намір це зробити вже до 2030 року, передає Коммерсант.

Uber також повідомила про виділення $800 млн на те, щоб стимулювати водіїв переходити на електромобілі і залучати водіїв, що мають гібридні або електромобілі.

Водіям, які будуть використовувати гібридні або електромобілі, Uber буде додатково нараховувати премію $0,5-1,5 за кожну поїздку – в залежності від регіону і типу автомобіля з електроприводом.

Крім того, відсьогодні компанія запускає програму Uber Green в 15 містах США та Канади. У пасажирів в цих містах з'явиться опція вибору автомобіля з електроприводом (гібрида або повністю електричного), при якій пасажир може вибрати для поїздки на Uber більш екологічно чистий автомобіль, доплативши за це $1. До кінця року Uber збирається поширити цю програму на 65 міст у всьому світі.

Як повідомлялося, Uber дозволила співробітникам ще рік залишатися вдома і видала по $500 на домашній офіс.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло