Госпсуд Києва залишив «без руху» заяву «Промінвестбанку» про продаж 99,77% акцій

Суд надав позивачу п’ятиденний термін для усунення недоліків позовної заяви

Фото: УНІАН

Господарський суд Києва залишив «без руху» позовну заяву ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» («Промінвестбанк») до АТ «Фондова біржа ПФТС» у справі №910/10799/19 «про визнання протиправним та припинення проведення аукціону». Також суд надав позивачу п’ятиденний термін для усунення недоліків позовної заяви. Про це йдеться в ухвалі суду, що оприлюднена у Єдиному державному реєстрі судових рішень 15 серпня 2019 року.

9 серпня 2019 року до Господарського суду Києва від ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», який у справі виступив позивачем, надійшла позовна заява від 8 серпня 2019 року до АТ «Фондова біржа ПФТС», що виступає відповідачем, в якій вимагається в судовому порядку визнати протиправним та припинити проведення АТ «Фондова біржа ПФТС» (аукціону з продажу 5 080 310 373 шт. акцій ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк»), що складає 99,77% статутного капіталу.

Раніше Mind писав, що 6 серпня 2019 року Київський апеляційний суд задовольнив клопотання державного виконавця і компаній, пов'язаних з Ігорем Коломойським і його партнерами.

28 серпня планувався аукціон з продажу 99,77% акцій «Промінвестбанку» на фондовій біржі ПФТС з початковою ціною 532 млн грн.

Також повідомлялося, що у червні ВЕБ повідомив, що подав до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма позов до України через порушення нею положень міжурядової угоди про заохочення і взаємний захист інвестицій з РФ 1998 року. Російська сторона заявляє, що з 2008 року інвестувала в розвиток своєї «дочки» близько $2,7 млрд.

У липні стало відомо, що державний виконавець виставив на продаж на біржі ПФТС 99,7726% акцій ПІБу. Стартова ціна пакета – 532,099 млн грн (близько $20,9 млн ). Російський ВЕБ володіє 99,7% акцій «Промінвестбанку».

Раніше повідомлялось, що Російський банк ВЕБ.РФ зумів домогтися судової заборони на примусовий продаж його української «дочки», проте не впевнений, що влада України виконає рішення суду. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS