Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Апеляційний суд дав дозвіл Коломойському продати Промінвестбанк

Апеляційний суд дав дозвіл Коломойському продати Промінвестбанк

Суд відмовився розглядати скаргу ВЕБ.РФ на «аукціон Коломойського»

Апеляційний суд дав дозвіл Коломойському продати Промінвестбанк
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

6 серпня цього року Київський апеляційний суд задовольнив клопотання держвиконавця і компаній, пов'язаних з Ігорем Коломойським і його партнерами. Про це пише finbalance.

Так, було закрите провадження по справі російської держкорпорації – власника «Промінвестбанку» – компанії «ВЕБ.РФ». Провадження стосувалось дій корпорації в рамках виробництва, що стосується договору про продаж 99,77% акцій Промінвестбанку на фондовій біржі ПФТС.

«З огляду на те, що заявник не є стороною зазначеного виконавчого провадження, яке безпосередньо пов'язане з предметом оскарження, він не наділений процесуальним правом на оскарження дій державного виконавця в порядку цивільного судочинства. Цей спір підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства», – повідомили у суді.

28 серпня планувався аукціон з продажу 99,77% акцій Промінвестбанку на фондовій біржі ПФТС з початковою ціною 532 млн грн.

Нагадаємо: у червні ВЕБ повідомив, що подав до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма позов до України через порушення нею положень міжурядової угоди про заохочення і взаємний захист інвестицій з РФ 1998 року. Російська сторона заявляє, що з 2008 року інвестувала в розвиток своєї «дочки» близько $2,7 млрд.

У липні стало відомо, що державний виконавець виставив на продаж на біржі ПФТС 99,7726% акцій ПІБу. Стартова ціна пакета – 532,099 млн грн (близько $20,9 млн ). Російський ВЕБ володіє 99,7% акцій Промінвестбанку.

Раніше повідомлялось, що Російський банк ВЕБ.РФ зумів домогтися судової заборони на примусовий продаж його української «дочки», проте не впевнений, що влада України виконає рішення суду. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті