Захворіло у світі
19,127,091
Померло у світі
715,555
Вилікувалось у світі
11,590,138
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
В Росії заявляють, що суд заборонив продаж акцій «Промінвестбанку»

В Росії заявляють, що суд заборонив продаж акцій «Промінвестбанку»

Утім російський «ВЕБ.РФ» сумнівається, що українська влада виконає рішення суду

В Росії заявляють, що суд заборонив продаж акцій «Промінвестбанку»
фото www.facebook.com/vebrf

Російський банк «ВЕБ.РФ» заявив, що зумів домогтися судової заборони на примусовий продаж його української «дочки», проте не впевнений, що влада України виконає рішення суду. Про це повідомляють «Вєдомості».

В повідомленні банку зазначається, що Печерський районний суд Києва на вимогу «ВЕБ.РФ» наказав призупинити продаж акцій його «дочки» – Промінвестбанку

«При цьому «ВЕБ.РФ» допускає, що виконавча служба України відмовиться виконувати судове рішення і задіє адміністративний ресурс для його скасування. Якщо аукціон з продажу банку відбудеться, держкорпорація буде додатися залучення його організаторів і учасників до відповідальності», – повідомляє видання.

Як повідомлялось, у вересні 2018 року Апеляційний суд Києва наклав арешт на акції українських «дочок» російських держбанків, включаючи Промінвестбанк, в зв'язку з заявою про забезпечення позову ряду пов'язаних з бізнесменом Ігорем Коломойським компаній, що мали активи в Криму, про визнання і виконання рішення Міжнародного арбітражного суду в Гаазі щодо стягнення з РФ компенсації за нерухоме майно.

Нагадаємо: у червні «ВЕБ» повідомив, що подав до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма позов до України через порушення нею положень міжурядової угоди про заохочення і взаємний захист інвестицій з РФ 1998 року. Російська сторона заявляє, що з 2008 року інвестувала в розвиток своєї «дочки» близько $2,7 млрд.

В липні стало відомо, що державний виконавець виставив на продаж на біржі ПФТС 99,7726% акцій ПІБу. Стартова ціна пакета – 532,099 млн грн (близько $ 20,9 млн ). Російський «ВЕБ» володіє 99,7% акцій Промінвестбанку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті