Фірма Коломойського виставила на продаж акції «Промінвестбанку»

Фірма Коломойського виставила на продаж акції «Промінвестбанку»

Стартова ціна пакету - 532,1 млн грн

Фірма Коломойського виставила на продаж акції 	«Промінвестбанку»
Ігор Коломойський
Фото: Facebook/Ігор Коломойський

Пакет акцій «Промінвестбанку» в розмірі 99,7726% виставлений на аукціон на біржі ПФТС. Про це повідомляється на сайті фондової біржі.

«28 серпня 2019 року на АТ «Фондова біржа ПФТС» відбудеться аукціон з продажу цінних паперів, на які звернено стягнення. На аукціон виставлені 5 080 310 373 акцій ПАТ «Промінвестбанк» (99,7726% статутного капіталу)», – сказано в повідомленні ПФТС.

Стартова ціна пакету – 532,1 млн грн.

На сайті біржі уточнюється, що виставлений на продаж пакет акцій було стягнуто.

Як зазначає FinClub, 20 вересня 2018 року приватний виконавець виконавчого округу Києва  Катерина Каращук  на підставі заяви ТОВ «Дайріс» відкрила виконавче провадження ВП 57267190 по примусовому виконанню ухвали Апеляційного суду Києва від 5 вересня 2018 року по стягненню акцій ПАТ «Промінвестбанк» на користь компанії «Дайріс» з групи «Приват» Ігоря Коломойського і партнерів.

Як повідомлялося, в червні Російський ВЕБ направив до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма позов до України і зажадав компенсації втрат його українського дочірнього «Промінвенвестбанка». ВЕБ звинуватив українську владу в порушенні положень міжурядової угоди 1998 про заохочення та взаємний захист інвестицій з Росією.

Нагадаємо: Апеляційний суд Києва 5 вересня заарештував акції Промінвестбанку, Ощадбанку і ВТБ Банку. Київський апеляційний суд 19 листопада частково задовольнив скаргу ВТБ Банку і скасував постанову приватного виконавця про заборону банку проводити ліквідацію або реорганізацію юридичної особи.

Пізніше Апеляційний суд Києва 4 грудня  зняв арешт з майна Промінвестбанку. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті