Virgin Hyperloop Річарда Бренсона здійснила перший у світі запуск транспорту з пасажирами. Як повідомляє Reuters, компанія сподівається, що це ключове випробування змінить перевезення людей і вантажів.
Першими пасажирами стали керівники Virgin Hyperloop Джош Гігель, технічний директор компанії, і Сара Лучіан, директор по роботі з пасажирами. Капсула під назвою Pegasus, яка є зменшеною версією реального транспорту, який сподівається використовувати компанія, досягла швидкості до 107 миль на годину (172 км на годину) на випробувальному полігоні DevLoop в Лас-Вегасі, штат Невада.
В теорії майбутній транспорт компанії зможе розганятись до 600 миль на годину (966 км) або швидше.
В системі Hyperloop, яка використовує магнітну левітацію для забезпечення майже безшумної подорожі, поїздка між Нью-Йорком і Вашингтоном займе всього 30 хвилин. Це буде вдвічі швидше, ніж політ комерційного реактивного літака, і в чотири рази швидше, ніж високошвидкісний потяг.
До цього компанія провела понад 400 тестів без пасажирів на об'єкті в Неваді.
Тест відбувся через місяць після того, як агентство Reuters вперше повідомило, що Virgin Hyperloop обрала американський штат Західна Вірджинія для розміщення центру сертифікації вартістю $500 млн і випробувального полігону, який послужить випробувальним майданчиком для її технології.
Наразі компанія працює над сертифікацією безпеки до 2025 року і комерційною діяльністю до 2030 року.
Нагадаємо: у вересні стало відомо, що в Канаді власний Hyperloop може з’явитись вже за 5 років.