Захворіло у світі
114,461,199
Померло у світі
2,539,880
Вилікувалось у світі
64,675,787
Захворіло в Україні
1,357,470
Померло в Україні
26,212
Вилікувалось в Україні
1,176,918
Virgin Hyperloop показала дизайн капсул надшвидкісних поїздів (ВІДЕО)

Virgin Hyperloop показала дизайн капсул надшвидкісних поїздів (ВІДЕО)

Компанія обіцяє, що ціни на квитки будуть доступними, інакше люди не стануть цим користуватися

Virgin Hyperloop показала дизайн капсул надшвидкісних поїздів (ВІДЕО)
Virgin Hyperloop Passenger Experience

Хоча технологія перевезення людей по вакуумному трубопроводу майже зі швидкістю звуку ще далека від готовності, час від часу її розробники намагаються підігріти інтерес публіки до своїх проектів.

Саме так вчинила Virgin Hyperloop, виклавши нове промо-відео, в якому показала, якою могла б бути поїздка в новому виді транспорту з точки зору пасажирів, пише New Atlas, на яку посилається HighTech Plus.

Минулого року, коли Virgin Hyperloop робила доповідь про свій прогрес, компанія розповіла про  перше випробування технології з пасажирами на борту. Тоді капсула розігналася до 172 км/год. Цьому передували роки безпілотних тестів у Невадському дослідному центрі, де команда інженерів працює над маглев-поїздом, який розвиватиме швидкість по трубах зі швидкістю 1200 км/год.

У новому промо-відео зображено, як будуть виглядати станції, вагони і транспортні магістралі, прокладені між містами і навіть над водою.

Остання модель прототипу капсули називається Commercial Vehicle і, за задумом розробників, буде оснащена бездротовою зарядкою, заскленим дахом, вікнами, які міняють прозорість залежно від того, де проноситься поїзд, і світлодіодними інформаційними табло в спинках сидінь, які показують час прибуття і швидкість.

У кожній капсулі міститься по 28 пасажирів, і всі вони їдуть до місця призначення без зупинок в дорозі. Virgin Hyperloop обіцяє, що ціни на квитки будуть доступними і ближчими до вартості поїздки на автотранспорті, ніж до авіаквитків.

«Все просто. Якщо ціни будуть занадто високі, люди не стануть цим користуватися, – сказав Джей Уолден, глава компанії. – Щоденні поїздки на швидкісному транспорті зараз для більшості недоступні, але ми хочемо це змінити. Уявіть собі можливість за кілька хвилин дістатися до сусіднього міста – і нескінченні перспективи, які відкриються».

Зменшену копію вакуумного поїзда в масштабі 1:17 побудували і з успіхом випробували в Південній Кореї. Його швидкість перевищила 600 км/год. Повнорозмірний полігон для випробувань буде готовий до 2022 року, обіцяють розробники.

У листопаді Virgin Hyperloop Бренсона вперше здійснила поїздку по тунелю з людьми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті