Челендж з Reactor Monitor: Як завести електромобіль на морозі?
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Як завести електромобіль на морозі?

Надішліть своє рішення Iveco Group і прискорьте поширення екологічного транспорту у світі

Челендж з Reactor Monitor: Як завести електромобіль на морозі?
Фото: pexels / Jérémy Glineur

Кожен, хто пробував завести автомобіль із двигуном внутрішнього згоряння, який довго стояв на морозі, знає, як низька температура впливає на потужність акумулятора. А уявіть, наскільки серйозним є цей вплив на акумуляторні електромобілі – у них, власне, здатність рухатися залежить від кількості енергії, яку акумулятори можуть забезпечити в будь-який момент. У фазі розряду зі зниженням температури вихідний струм експоненціально падає. Наприклад, при 15°C він зазвичай вдвічі менший, ніж при 25°C, а при 0°C складає ⅓ від струму при 15°C. Тепер уявіть, як завести електромобіль, який довго стояв на морозі.

Що робити? Очевидна відповідь – перед використанням таких транспортних засобів нагрівати акумуляторні елементи. Як це зробити? Відповідь на це запитання суттєво вплине на поширення електромобілів в масштабах світу, особливо у великих регіонах, де екстремальні температури є звичайним явищем. І кардинально розв'язати цю проблему хоче Iveco Group.

Система управління температурою акумулятора на електромобілях

Ключова індустрія: Battery.

Опис: Iveco Group шукає інноваційну, енергоефективну, активну систему управління температурою акумулятора, яка дозволяє швидко і контрольовано нагрівати батареї з будь-якої початкової температури. Це челендж для команд, які мають перевірене рішення або розробку, готову до тестування. Для участі в ньому потрібно надати письмову документацію та дані експериментального підтвердження концепції (якщо є). Заявник приймає добре обґрунтовані теоретичні викладки (за частину від суми винагороди) за умови, що шукач може лабораторно перевірити свою розробку.

Дедлайн: 24 липня 2023 року.

Переваги для команд: фінансова винагорода у розмірі $20 000. Нагороду отримає команда, чиє рішення здобуде найвищу теоретичну оцінку та витримає експериментальну перевірку.

Як взяти участь: Челендж розміщено на платформі Wazoku. Зареєструйтесь, ознайомтесь з документами для учасників, підготуйте всі матеріали і подайте заявку через онлайн-форму.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло