MindBrand

Фармацевтична компанія «Дарниця»

«Дарниця» – національний виробник лікарських засобів. Серед стратегічних пріоритетів – кардіологія, неврологія та больовий синдром.
Сайт компанії: http://www.darnitsa.ua

Автори компанії Фармацевтична компанія «Дарниця»

Всі матеріали компанії Фармацевтична компанія «Дарниця»

Про компанію Фармацевтична компанія «Дарниця»

Компанія пройшла довгий шлях від радянського підприємства до сучасного високотехнологічного фармацевтичного заводу. За останнє десятиліття «Дарниця» модернізувала усі основні й допоміжні виробництва, запровадила роботизований складський комплекс на 10000 палето-місць, інвестувала понад 200 мільйонів євро у виробництво, впровадила систему автоматизованого планування виробничих операцій, отримала сертифікат на відповідність нормам GMP.

Такий підхід дозволив «Дарниці» вийти на чільні позиції серед вітчизняних фармацевтичних виробників та стати компанією №1 за продажем ліків в упаковках на території України.

У 2022 році кожна шоста упаковка лікарського засобу продана в аптеках була виробництва саме «Дарниці».

Структура власності Фармацевтична компанія «Дарниця»

Бенефіціар: Гліб Загорій
Генеральний директор: Андрій Обрізан

Суть бізнесу Фармацевтична компанія «Дарниця»

Щороку «Дарниця» випускає близько 170 млн упаковок ліків (зокрема, приблизно 130 млн упаковок таблеток та капсул, 20 млн упаковок ампул, 10 млн упаковок інфузійних розчинів і т.ін). Компанія присутня на ринку понад 90 років та випускає ліки 180 брендів у 15 різних формах – у вигляді таблеток, розчинів, крапель, порошків тощо.
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло