Челендж з Reactor Monitor: Цікава можливість для тих, хто розробляє новітні продукти харчування
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Цікава можливість для тих, хто розробляє новітні продукти харчування

Вас чекають на одному з найбільших світових самітів фуд-індустрії і хочуть нагородити

Челендж з Reactor Monitor: Цікава можливість для тих, хто розробляє новітні продукти харчування
Фото: pixels.com / Mikhail Nilov

Food ingredients Europe, або ж Fi Europe – один з найбільших світових самітів індустрії харчування, який щороку збирає понад 25 000 відвідувачів з усіх куточків світу. Цього року захід пройде 27-28 листопада у Франкфурті-на-Майні, на нього з’їдуться провідні світові виробники, постачальники й покупці продуктів харчування, напоїв та інгредієнтів для їх виробництва.

Починаючи з 2016 року у межах саміту оголошується відкритий колл для стартапів, що працюють у сфері Food & Beverage – Fi Europe Startup Innovation Challenge. Він надає фуд-інноваторам з усього світу унікальну можливість вивести свої інноваційні концепції на новий рівень, отримати міжнародне визнання, залучити фінансування та представити продукти та ідеї ключовим гравцям галузі. Цей рік не є виключенням. Організатори чекають на проривні ідеї щодо того, як зробити виробництво продуктів харчування здоровим і сталим.

Fi Europe Startup Innovation Challenge 2023

Ключова індустрія: Food & Beverage.

Опис: Стартапи, які працюють не більше п’яти років, можуть взяти участь в одній або декількох конкурсних категоріях:

  1. Найбільш інноваційний харчовий продукт або інгредієнт для напоїв, що покращує смак, текстуру, зовнішній вигляд і харчову цінність.
  2. Найбільш інноваційний рослинний або альтернативний інгредієнт нетваринного походження.
  3. Найбільш інноваційна технологія обробки або технологічна платформа, які можуть позитивно вплинути на галузь.
  4. Найінноваційніші послуги або рішення штучного інтелекту для галузі Food & Beverage: інновації, які підтримують удосконалення джерел і виробництва інгредієнтів, безпечність і якість харчових продуктів, можливість відстеження, прозорість, нові рішення для пакування або управління ланцюгом поставок.
  5. Нагорода «Вибір журі» для рішення або проєкту, який продемонструє виняткові інновації у вирішенні проблем сталого розвитку.

Дедлайн: 1 вересня 2023 року.

Переваги для команд: 11 стартапів, які будуть відібрані до шорт-лісту, поїдуть на Fi Europe і представлять свої інновації журі з лідерів харчової промисловості, включаючи General Mills, Mondelez International, Givaudan і Roquette, а також експертам венчурного капіталу, таким як Nutrition Capital Network, StartLife і ShakeUpFactory. Вони матимуть доступ до Startup Lounge – приватного простору на виставковому майданчику, де зможуть провести зустрічі з потенційними партнерами, клієнтами та інвесторами. Фінал конкурсу відбудеться 27 листопада за закритими дверима. Команди-переможці зможуть вибрати цінні пакети підтримки бізнесу, серед яких – безкоштовний стенд на наступному Fi Europe, комплексний пакет цифрового маркетингу, призи від партнерів тощо.

Як взяти участь: Докладні умови челенджу та форма заявки розміщені на офіційному сайті саміту Fi Europe. Заповніть аплікаційну форму, додайте пітч та інші документи, які вважаєте за потрібне. На початку жовтня з вами зв’яжуться організатори, щоб повідомити, чи потрапила ваша команда до шорт-лісту.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло