Челендж з Reactor Monitor: Шукають ідеї, як підвищити енергоефективність у промисловості та сфері послуг
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Шукають ідеї, як підвищити енергоефективність у промисловості та сфері послуг

Запропонуйте краще рішення та виграйте 20 000 євро

Челендж з Reactor Monitor: Шукають ідеї, як підвищити енергоефективність у промисловості та сфері послуг
Фото: eesc.europa.eu

Поняття Industry 5.0 було запропоновано Європейською комісією у 2021 році. Ця парадигма розширює підхід Industry 4.0, вкладаючи технологічну трансформацію промисловості в контекст сталості, стійкості та людиноцентричності. Ключовим у цьому вважається трансформація енергетичної галузі промислового сектору, яка поки що залишається однією з «найбрудніших».

Енергетична стійкість, скорочення викидів та плавний енергетичний перехід при збереженні конкурентоспроможності на глобальному ринку – ось основні цілі, яких хочуть досягти заявники нового челенджу на платформі Reactor Monitor.

Розумна енергетика для Industry 5.0

Ключова індустрія: Energy.

Опис: Італійська енергетична компанія Geoside, регіон Лаціо через ініціативу Lazio Innova за підтримки ЄС оголошують челендж «Розумна енергетика для Industry 5.0», що фокусується на рішеннях і технологіях для підвищення енергоефективності в промисловому секторі та сфері послуг.

Організатори шукають рішення в таких напрямах:

  1. Використання технологій Industry 4.0, таких як IoT, аналітика великих даних, штучний інтелект, для оптимізації енергоспоживання та енергоємних систем.
  2. Заводські технології та обладнання для підвищення енергоефективності промислових активів (високоефективні електродвигуни, інноваційні системи охолодження, інноваційні високотемпературні теплові насоси, системи рекуперації тепла, розумні клапани та розумні лічильники).
  3. Рішення для оптимізації енергетичних активів завдяки використанню цифрових двійників і платформ моделювання енергетичної системи будівлі чи підприємства. Такі рішення мають дозволяти моделювати сценарії вдосконалення за допомогою даних з різнорідних джерел, таких як дані IoT, дані про енергоспоживання, дані BIM тощо.
  4. Рішення на основі даних, які використовуються в методології аналізу даних, такі як прогнозна аналітика на основі штучного інтелекту, що можуть допомогти операторам установок налаштувати прогнозне технічне обслуговування енергоємних та енергоємних систем, щоб мінімізувати проблеми з їх обслуговуванням.

До участі у конкурсі запрошуються інноваційні команди з продуктами, готовими до виходу на ринок.

Дедлайн: 9 жовтня 2023 року. Після цього відбудеться первинний аналіз рішень, і відібрані команди пройдуть на наступний рівень – спільне проєктування. Цей етап складається з чотирьох онлайн-зустрічей (1 раз на тиждень) з експертами Geoside та Lazio Innova для вдосконалення й кастомізації рішень та роботи над POC. Переможці конкурсу будуть визначені під час Innovation Day.

Переваги для команд: Переможцями конкурсу стануть три команди, які отримають:

  • від Lazio Innova: переможець – грошовий приз 20 000 євро та спеціалізовані послуги від Lazio Innova Spazio Attivo; володарі 2 та 3 місць – спеціалізовані послуги від Lazio Innova Spazio Attivo;
  • від Geoside: спільний пілотний проєкт мінімальною вартістю 10 000 євро.

Як взяти участь: Докладна інформація та всі офіційні документи щодо конкурсу, які можуть цікавити учасників, розміщена на офіційному сайті проєкту. Заявка подається через платформу F6S. З незвичного – підготуйте дорожню карту на наступні 6 місяців.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло