Discuss Discuss
Українських ІТ-фахівців запрошують до участі у другому хакатоні серії Future Simple Hack, який проводять DEV Challenge і Future Perfect
Відкриті інновації

Українських ІТ-фахівців запрошують до участі у другому хакатоні серії Future Simple Hack, який проводять DEV Challenge і Future Perfect

Можна вирішувати челенджі у межах AI- та EdTech-треків, або ж запропонувати власне рішення

Українських ІТ-фахівців запрошують до участі у другому хакатоні серії Future Simple Hack, який проводять DEV Challenge і Future Perfect
Фото: pexels.com / Shvets Production

Чемпіонат для ІТ-фахівців DEV Challenge добре відомий усім айтівцям Європи. Він провів вже 19 успішних сезонів, у яких взяли участь понад 25 000 професіоналів. Основний чемпіонат стартує трохи пізніше, серія «Челендж з Reactor Monitor» проанонсує старт реєстрації.

А нині, у межах національної програми України Future Perfect, що популяризує англійську як мову міжнародного спілкування, оголошує вже другий хакатон із серії Future Simple Hack. Серія реалізується з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Sigma Software та UNIT.City.

Future Simple Hack

Ключові індустрії: EdTech.

Опис: Другий хакатон Future Simple Hack присвячено Міжнародному дню захисту дітей. У межах проєкту Future Perfect було проведено опитування, яке показало, що 93% українських батьків та опікунів хочуть, щоб їхня дитина вивчала англійську мову, розповідає Мінцифри. Основна мета хакатону – зібрати фахівців з різних галузей, щоб створити прототипи та концепції цифрових продуктів для вивчення англійської серед дітей віком від 3 років.

Команди зможуть вибрати, як саме виконати завдання: розв’язувати челенджі від Future Perfect у межах двох треків – AI трек (можливості штучного інтелекту для розробки інструментів, які полегшать процес вивчення англійської мови серед дітей) та EdTech трек (сервіси та продукти, що покращують процес навчання та роблять його більш адаптивним, персоналізованим і привабливим для дитячої аудиторії) – або ж запропонувати власне рішення. Ідеї можуть вирішувати потреби українських користувачів, а також бути орієнтовані на міжнародну аудиторію для популяризації українського продукту.

До участі у другому Future Simple Hack запрошуються розробники, дизайнери, аналітики, фахівці у галузях AI та освіти, стартапи та технологічні компанії, представники бізнес-менеджменту й маркетингу, а також студентів. Адженда хакатону:

  • 31 травня – 21 червня: реєстрація
  • 21 червня: онлайн-відкриття з презентацією основних завдань і челенджів
  • 22–29 червня: робота в командах, розгляд запитань учасників, інтенсиви та підтримка від менторів
  • 29 червня: дедлайн подання рішень і визначення фіналістів
  • 1 липня: офлайн-фінал у Києві з пітчингом команд-фіналістів, доповідями від спікерів, оголошенням переможців та підбиттям підсумків.

Дедлайн: 21 червня 2024 року.

Як взяти участь: Зареєструйтеся, заповнивши онлайн-форму. При реєстрації вкажіть, чи є у вас команда. Якщо учасник чи учасниця не мають команди, організатори допоможуть із її пошуком та формуванням.