Челендж з Reactor Monitor: Як прокласти під землею кабель електропередач і не зашкодити довкіллю
Хто знайде кращу відповідь – співпрацюватиме з Enel

Кабелі електропередач середньої напруги (діапазон напруги від 6 до 33 кВ) широко використовуються в інфраструктурі в усьому світі й застосовуються у комунальній, комерційній, транспортній та інших сферах. Використовує їх і мультинаціональна енергетична компанія Enel, вони є важливою частиною її діяльності із виробництва та розподілу електроенергії в різних куточках світу.
Однак компанія стикається з труднощами при підземному монтажі кабелів. Вона оголосила челендж відкритих інновацій та запрошує усіх, хто має ідеї, долучитися до вирішення цієї проблеми.
Швидкий і простий монтаж підземних кабелів у лініях середньої напруги
Ключова індустрія: Energy, Industrial Engineering
Опис: Підземний монтаж кабелів середньої напруги залишається дуже складною і трудомісткою справою. Інженери і наземні бригади витрачають багато часу на визначення місця прокладання, копання траншей, формування каналів, інсталяцію кабелів, з’єднання, закопування траншей, а потім відновлення початкового стану поверхні. Залежно від місцевості та локальних умов регіону, ці дії можуть мати різні умови виконання.
Enel Grids шукає інноваційні рішення для вдосконалення прокладання кабелів ліній середньої напруги під землею таким чином, щоб зменшити вплив монтажних робіт на довкілля. Метою конкурсу є оптимізація, спрощення та прискорення цього процесу. Учасники можуть досягти цієї мети або шляхом удосконалення поточного процесу (описаний тут), або запропонувавши новий інноваційний процес. Вдосконалення вважається прийнятним, якщо запропоноване рішення може однаково ефективно працювати з кабелями 1, 3 чи 5 кілометрів.
Дедлайн: 1 вересня 2023 року.
Переваги для команд: співпраця з Enel.
Як взяти участь: Заявка розміщена на платформі Wazoku і доступна для заповнення після реєстрації.
Це ще не все!
Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.
Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!