Челендж з Reactor Monitor: Треба те, чим нині багата Україна, – інноваційні рішення у сферах оборони, безпеки та цивільного захисту
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Треба те, чим нині багата Україна, – інноваційні рішення у сферах оборони, безпеки та цивільного захисту

Кращі команди потраплять на найбільший та найзакритіший галузевий івент

Челендж з Reactor Monitor: Треба те, чим нині багата Україна, – інноваційні рішення у сферах оборони, безпеки та цивільного захисту
Фото: startupchallenge.eurosatory.com

Eurosatory – найбільша у світі міжнародна виставка, присвячена наземній і повітряній оборони, безпеці та цивільному захисту. Але «перше правило Eurosatory – нікому не розповідати про Eurosatory». Чому? Бо це одна з тих подій, доступ до яких мають лише професіонали, представники відповідних установ та урядовці. Виставка проводиться раз на два роки в Парижі, у виставковому центрі Парі-Нор Вільпен. Її організатор – COGES (Commissariat Général des Expositions et Salons), дочірня компанія французької Асоціації наземних і повітряних оборонних та безпекових підприємств (GICAT). Зазвичай на виставці представлено широкий спектр галузевої продукції – від транспортних засобів до зброї, від польових шпиталів до обладнання для ліквідації наслідків стихійних лих.

Потрапити на виставку можна лише за запрошенням. Але є окрема категорія учасників, які можуть потрапити на івент завдяки своєму розуму та наполегливій праці. Це – стартапи у сфері безпеки та оборони, для яких у межах найближчої Eurosatory’2024 оголошено відкритий челендж.

Eurosatory Start-ups Challenge 2024

Ключова індустрія: Security & Defense.

Опис: Eurosatory 2024 оголошує челендж для стартапів, які працюють у сфері безпеки та оборони. Організатори шукають інноваційні продукти, рішення, послуги та досвід, що потенційно можуть бути використані в умовах складних криз – від конфліктів високої інтенсивності до гуманітарних та екологічних катастроф.

Конкурс має сім категорій:

  1. Інженерія, дизайн і матеріали: сировина та її використання в обороні вимагають найвищого рівня досліджень, проєктування та виробництва.
  2. Підтримка і захист людей: системи, які допомагають зберегти життя і тим, хто надає допомогу, і постраждалим.
  3. Зброя та зниження летальності: від ракетних боєприпасів до нової спрямованої зброї, адже у нових конфліктах використовуються дедалі складніші арсенали.
  4. Захист інфраструктури: новітні мобільні та захищені ресурси і послуги.
  5. Охорона навколишнього середовища і стихійні лиха: військові та цивільні технології, що можуть бути використані у боротьбі з екологічними кризами.
  6. Оперативне командування (реакція на кризи та конфлікти): рішення для систем управління конфліктами і кризами, у тому числі для багатонаціональних команд.
  7. Відкрита категорія: будь-який проєкт, який може бути актуальним в умовах складних криз, але не вписується у попередні категорії.

Дедлайн: 10 листопада 2023 року. Після цього буде обрано 5 фіналістів – у листопаді-грудні вони матимуть менторські сесії з експертами, які допоможуть їм вдосконалити рішення. У січні-лютому 2024 року ці 5 команд візьмуть участь в онлайн-фіналі, під час якого представлять свої розробки журі, що складатиметься з ключових осіб Eurosatory. З-поміж фіналістів буде обрано трьох переможців.

Переваги для команд: Усі троє переможців отримають запрошення на Eurosatory 2024, яка відбудеться 17-21 червня у Парижі, та медійну видимість. Переможець челенджу матиме власний стенд у лабораторії Eurosatory, а володарі 2 і 3 місць – бізнес-зустрічі з галузевими виробниками, інвесторами та особами, які приймають рішення.

Як взяти участь: Оператором конкурсу є платформа Agorize. Онлайн-форма заявки доступна для заповнення після реєстрації.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло