Челендж з Reactor Monitor: Інноваційне печиво та батончики шукають у Мексиці
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Інноваційне печиво та батончики шукають у Мексиці

Авторам кращих рішень можуть запропонувати пілотний проєкт з харчовою компанією

Челендж з Reactor Monitor: Інноваційне печиво та батончики шукають у Мексиці

Згідно з дослідженням, опублікованим Іспанським офісом економіки та комерції в Мехіко, агропродовольчий сектор у Мексиці є масштабним і зрілим – він становить 7% ВВП країни, а за своїми обсягами посідає 11 місце у світі. Також у цьому дослідженні стверджується, що Мексика пропонує найбільше в Латинській Америці можливостей і переваг для створення інвестиційних і підприємницьких проєктів у секторі харчових технологій.

Одним з мексиканських підприємств, яке відкрите до новітніх ідей та охоче співпрацює з інноваційними командами, є харчова компанія Bimbo. Вона заснувала програму відкритих інновацій Open Door та запрошує приєднатися стартапи, які працюють у напрямку харчових технологій. Цього року програма відкривається удруге, у 2022-му в ній взяли участь 11 стартапів із 7 країн світу.

Bimbo Open Door

Ключова індустрія: FoodTech.

Опис: Програма зосереджена на конкретних вертикалях у секторі печива та батончиків і пропонує стартапам подати інноваційні рішення, які відповідають таким категоріям:

  1. Печиво та/або батончики для дітей: поживні та смачні варіанти продуктів для найменших споживачів з використанням інноваційних інгредієнтів і технологій, які поєднують яскравий смак і принципи здорового харчування;
  2. Інноваційні закуски: печиво та/або батончики з натуральними та/або нетрадиційними інгредієнтами, у тому числі із застосуванням новітніх процесів для збереження смаку.
  3. Крафтова продукція: печиво та/або батончики, у виготовленні яких використовуються нові кулінарні техніки, креативна презентація, але зберігається звичний смак або «домашня» суть.

Відібрані команди презентуватимуть свої розробки перед журі, до якого входить ТОП-менеджмент компанії Bimbo. Кращі з них будуть запрошені до участі в програмі Open Door.

Дедлайн: 6 жовтня 2023 року.

Переваги для команд: Менторство з боку керівників і менеджерів Grupo Bimbo, доступ до глобальної інфраструктури компанії, можливість впровадження пілотного проєкту.

Як взяти участь: Дедлайн близький, але форма заявки проста. Вона розміщена на офіційному сайті програми Open Door. Підготуйте пітч.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло