Discuss Discuss
Челендж з Reactor Monitor: Відкрито набір на найбільший у світі конкурс зелених бізнес-ідей ClimateLaunchpad 2024
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Відкрито набір на найбільший у світі конкурс зелених бізнес-ідей ClimateLaunchpad 2024

Партнер українського регіонального етапу – платформа розвитку екосистеми кліматичних інновацій Greencubator

Челендж з Reactor Monitor: Відкрито набір на найбільший у світі конкурс зелених бізнес-ідей ClimateLaunchpad 2024

Конкурс зелених бізнес-ідей ClimateLaunchpad заснований європейською Ініціативою кліматичних інновацій Climate-KIC. Він проводиться з 2014 року і щоразу підтверджує свій статус найбільшого світового змагання кліматичних бізнес-ідей. З кожним роком до конкурсу доєднуються нові країни і континенти, він збирає все більше бізнес-ідей для боротьби зі змінами клімату, все більше cleantech-стартапів з усіх куточків світу бачать у ньому шлях до реалізації своїх задумів. У цьогорічному конкурсі ClimateLaunchpad 2024 бере участь 51 країна світу.

Україна долучилася до ClimateLaunchpad з 2016 року, і всі ці роки партнером та організатором національного етапу є платформа розвитку екосистеми кліматичних інновацій Greencubator. Днями стартував черговий цикл конкурсу, і Greencubator запрошує українські команди до участі у ClimateLaunchpad 2024.

ClimateLaunchpad 2024

Ключова індустрія: Сleantech.

Опис: ClimateLaunchpad приймає будь-які ідеї та рішення, здатні подолати негативні наслідки зміни клімату. Це можуть бути і індустріальні інновації з відновлюваними джерелами енергії, і перехід до сталості у харчовому ланцюгу, і зміна громадської думки щодо міської мобільності. Словом, будь-яке рішення, яке протистоїть зміні клімату, але стосується сфери чистих технологій. Організатори вітають усі типи ідей й усі команди на будь-яких стадіях розвитку. «Ви можете долучитися, навіть якщо ваша ідея написана на звороті серветки», – наголошують вони. 

До участі у конкурсі ClimateLaunchpad запрошуються як новачки у сфері чистих технологій з перспективними бізнес-ідеями, так і стартапи та компанії МСБ, які працюють у таких напрямках:

  • Адаптація та стійкість
  • Чиста енергія
  • Рішення для міст
  • Стала мобільність
  • Циркулярна економіка
  • Збереження водних ресурсів
  • Екологічне виробництво харчових продуктів
  • Наступна велика ідея

Індивідуальні учасники та команди мають відповідати таким критеріям:

  • Ви ще не розпочали свій бізнес або ж зареєстрували компанію менш ніж рік тому.
  • У вас ще немає великої клієнтської бази.
  • Обсяг залучених вами інвестицій не перевищує €200 000.
  • Прибуток вашої компанії від продажу товарів не перевищує €200 000 (на момент подачі заявки).
  • Ви володієте англійською мовою на рівні, достатньому для навчання з англомовними тренерами та пітчингу на міжнародній сцені.

Дедлайн: 26 травня 2024 року. Конкурс має два етапи – національний і регіональний. Український національний етап проводить платформа Greencubator. Для учасників буде організована навчальна програма (буткемп), що дозволить їм протестувати та вдосконалити свої бізнес-ідеї. Серед тем навчання – сегментація ринку, ключові фінансові показники, конкурентні переваги, підготовка до пітчингу тощо.

Переваги для команд: Переможці національного етапу представлять Україну на регіональному фіналі ClimateLaunchpad 2024 та матимуть можливість позмагатися за першість з командами з інших країн. Організатори визначать, які точно призи отримають переможці регіонального фіналу, але вони однозначно матимуть нові знання і навички, масштабний піар своєї ідеї, долучаться до глобальної мережі зелених підприємців і познайомляться з потенційними партнерами, інвесторами та клієнтами.

Як взяти участь: онлайн-форма заявки знаходиться за посиланням. Із будь-якими додатковими запитаннями звертайтеся на електронну пошту [email protected]