Discuss Discuss
Дайджест Reactor Monitor: «Нам потрібен ваш акумулятор!»
Партнерський матеріал

Дайджест Reactor Monitor: «Нам потрібен ваш акумулятор!»

Три виклики відкритих інновацій, де шукають технології накопичення та зберігання енергії

Дайджест Reactor Monitor: «Нам потрібен ваш акумулятор!»
Фото: depositphotos.com

Тема акумулювання енергії є надзвичайно актуальною для українців. Ми розбираємося в типах павербанків, вивчаємо поняття «перетворювач напруги 5-12V», опановуємо генератори, закуповуємо акумуляторні гаджети, – словом, намагаємося накопичити якомога більше енергії та використовувати її якомога раціональніше. Як не дивно, світ робить те саме: провідні компанії та організації з різних країн шукають технології акумуляторів нового покоління, надійні, розумні, ефективні, стійкі до температур, які допоможуть їм ефективно вирішувати свої задачі.

Mind та Reactor.ua продовжують серію публікацій «Дайджест Reactor Monitor», де ми розповідаємо про кращі світові челенджі відкритих інновацій, у яких можуть взяти участь українські технологічні команди. Сьогодні ми відібрали три запити на новітні технології з накопичення та зберігання енергії. Загалом на платформі Reactor Monitor сьогодні є понад 50 відкритих коллів.

Батареї, стійкі до погодних умов

Хто оголошує: Dubai Future Foundation.

Опис: Строк служби батареї часто є обмежувальним фактором у функціональності апаратів, які залежать від накопичення енергії. Одним із таких типів девайсів є дрони: далекі польоти в екстремальних погодних умовах суттєво виснажують їхні батареї. Основне завдання для команд у цьому виклику – впоратися з температурними крайнощами (у діапазоні від -10°C до 60°C) і запропонувати прототип батареї, яка захищена від погодних умов та дозволяє польоти на певну відстань.

Хто може брати участь: подати заявку на участь у конкурсі можуть усі охочі.

Переваги для команд: переможець конкурсу отримає гран-прі в розмірі $1 млн.

Дедлайн: 31 грудня 2022 року.

Як взяти участь: заявка подається з офіційного сайту Dubai Future Foundation після реєстрації.

Logitec Challenge: зберігання та управління енергією

Хто оголошує: компанія Logitech.

Опис: Logitech прагне створювати безпечну й економічно доцільну продукцію на акумуляторах великої ємності та знаходиться в пошуку новітніх технологій і процесів, які допомогли б ефективно накопичувати та зберігати енергію в побутовій електроніці. Компанія шукає рішення з використанням матеріалів, альтернативних літію чи кобальту, і новітні методи переробки акумуляторів.

Хто може брати участь: технологічні команди й компанії з усього світу, особливих вимог до учасників, окрім експертизи у сфері виклику, немає.

Переваги для команд: переможці отримують пряму співпрацю з Logitech або одним з її партнерів-постачальників у впровадженні рішення, а також участь у роботі команди з виведення інновації на ринок.

Дедлайн: 31 грудня 2022 року.

Як взяти участь: подача заявки відбувається після реєстрації на платформі Leading Edge Only.

Це ще не все!

Більше викликів відкритих інновацій – на платформі Reactor Monitor

USBоR Challenge: портативні блоки живлення

Хто оголошує: Бюро меліорації США та Геологічна служба США.

Опис: Американське бюро рекультивації (USBoR) та Геологічна служба США (USGS) шукають портативні джерела живлення наступного покоління, щоб проводити моніторинг води у віддалених місцях. USGS та USBoR керують понад 13 500 станціями моніторингу води в реальному часі по всій території США.

З появою нових технологій моніторингу, із встановленням новітніх датчиків і камер, потреба в електроенергії для цих систем зросте. Тому партнери прагнуть зрозуміти ландшафт нових технологій електропостачання, які можуть ефективно задовольнити вимоги, що зростають. Пріоритетом є системи з невеликими габаритами, вагою, потужністю та вартістю, надійні, ефективні, інтелектуальні, стійкі до погодних умов.

Хто може брати участь: обмежень для учасників немає, партнери відкриті для широкого спектру рішень – від ідей на ранніх стадіях до готових комерційних продуктів.

Переваги для команд: співпраця з американськими організаціями, можливість впровадження інноваційного рішення в США.

Дедлайн: 1 січня 2023 року.

Як взяти участь: зв’язатися з партнер-менеджером челенджу з платформи yet2.

Сподобалися челенджі?
Допоможемо подати заявку!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS